Glock UA205S201MOS G20 Gen5 MOS Standard 10mm Auto 10+1 4.61" Black GMB Barrel, Black nDLC Serrated Slide, Black Polymer Frame w/Picatinny Rail, Black Textured Grip, Ambidextrous, USA Made
$682.50
product code:UA205S201MOS
UPC:764503059865
Brand:Glock
availability:Currently out of Stock
Notify me when this product comes back in stock
Note: This product must be shipped to an Federal Firearms Licensed Dealer(FFL Dealer)
| Action | Safe Action |
| Barrel Length | 4.61" |
| Caliber Gauge | 10mm |
| Case | Plastic |
| Family | G20 Series |
| Finish | Gas Nitride |
| Finish Type | Black |
| Frame | Polymer Frame |
| Magazine | 3 10 rd. |
| Manufacturer Model No | UA205S201MOS |
| Model | G20 G5 MOS |
| Overall Length | 8.03" |
| Sights | Fixed Glock Sights |
| Stock Frame Grips | Polymer Frame Polymer Frame |
| Type | Semi-Auto Pistol |
| Weight | 29.81 oz. |
We'd love to hear your feedback!
Please take a moment to share your thoughts on the product. Your review will help others make informed decisions and allow us to continue improving our products and services.


