TISAS PX-9 CARRY 9MM 3.5" 15RD BLK
$373.76
product code:15000308
UPC:711500175876
Brand:Tisas
availability: In stock
Note: This product must be shipped to an Federal Firearms Licensed Dealer(FFL Dealer)
| Action | Single Action |
| Barrel Length | 3.5" |
| Caliber Gauge | 9mm |
| Case | Lockable Hard Case |
| Family | PX-9 Series |
| Finish | Black |
| Finish Type | Black |
| Frame | Polymer Frame |
| Magazine | 2 10 rd. |
| Manufacturer Model No | 15000308 |
| Model | PX-9 Carry Raptor |
| Overall Length | 7.2" |
| Sights | FS: Fiber Optic RS: Serrated |
| Stock Frame Grips | Polymer Frame Polymer Frame |
| Type | Semi-Auto Pistol |
| Weight | 1 lb. 8oz. |
We'd love to hear your feedback!
Please take a moment to share your thoughts on the product. Your review will help others make informed decisions and allow us to continue improving our products and services.


